Kniha jázd a cestovné príkazy

Mnohí z Vás používajú na prácu alebo podnikanie súkromné motorové vozidlo. Potrebujete dokladovať jazdy a účtovať cestovné náhrady. Pre Vás aj pre tých ktorí potrebujú iba evidenciu jázd vozidiel ponúkame na bezplatné použitie našu BlueZ Knihu jázd. Ide o Excel súbor, ktorý Vám umožní jednoduchým zadaním cieľa cesty, počtu prejdených kilometrov a evidencie tankovania vytvoriť Komplexnú knihu jázd, formuláre žiadaniek a vyúčtovania služobných ciest, ktoré spĺňajú všetky náležitosti potrebné pre daňové účely z pohľadu Zákona č. 283/2002 Z. z. o cestovných náhradách.

Kniha je pripravená pre všetky pracovné dni roku 2016. Obsahuje jednoduchú analytickú stránku Vyúčtovnanie, ktorá Vám umožní mať prehľad o vynaložených nákladoch na PHM, údržbu vozidla a mesačný zisk z náhrad používania súkromného vozidla a stravného. Všetky tieto príjmy nepodliehajú zdaneniu a sú tak celkom efektívnym doplnkovým zdrojom financovania pre malé firmy a živnostníkov. Nech sa páči sťahujte a zdieľajte. BlueZ Kniha Jázd a Cestovné príkazy 2016

Naše tipy:

    1. Vytvorte si na cloudovej službe (Google Drive, Dropbox, SkyDrive, Box svoj adresár s knihou jázd a máte možnosť prístupu pomocou tabletu, smartfonu, môžete súbor zdieľať na viacerých počítačoch a hlavne máte zaručenú archiváciu údajov.
    2. Na evidenciu čerpania pohonných hmôt priamo na čerpacej stanici odporúčame aplikáciu pre Google Android My Cars, pre iPhone Fuel Log 3.
    3. Nepoužívate Microsoft Office?  Nevadí BlueZ Kniha Jázd a Cestovné príkazy je plne kompatibilná s LibreOffice Calc verzia 4 a vyššie. K dispozící je k stiahnutiu aj verzia vo formáte ODF tu: LibreOffice Calc Kniha jázd

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *